Tellimine

Kuidas vormistada tellimust?
Valige toode, klõpsake „Lisa ostukorvi“. Minge ostukorvi (lehe paremas ülemises nurgas). Vaadake üle tooted ja nende kogus Klõpsake lingil „Vormista tellimus“. Kui te olete veebilehel registreerunud, sisestage kasutajanimi ja parool; kui te ei ole veel veebilehe kasutaja, siis sisestage oma andmed: ees- ja perekonnanimi, telefon ning e-posti aadress ja linn. Pärast tellimuse vormistamist saate oma e-posti aadressile kinnitusteate. Tellimuses märgitakse järgmised andmed: vormistamise kuupäev, tellimuse number, kaupade loend, summa ja teie isikuandmed. Kui te ei saa kinnitusteadet, veenduge, et vormistasite tellimuse õigesti. Väikseim täidetav tellimus 35,00€ (sisaldab käibemaksu) + saatekulu. Kui tellitava kauba summa on väiksem, jätab Peremaailm.ee omale õiguse tellimust mitte täita.

Tasumine

Millist makseviisi saan ostu sooritamiseks kasutada?
Tasumine toimub saadetud arve alusel pangaülekandega.

Kauba Tarne

Kust võin oma tellimuse kätte saada?
Mugav kohaletoimetamine üle kogu Eesti, Läti, Leedu ja Soome toimub Omniva ja SmartPOST pakiautomaatide abil. Tellimuse tarneaeg on 5 - 10 tööpäeva.

Tagastamine ja Hüvitamine

Kas tagastada saab kõiki tooteid?
Võlaõigusseaduse järgi võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Peremaailm.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Ostes peremaailm.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega: Tagastamisele või vahetamisele kuulub ainult kasutamise või kahjustamise tundemärkideta kaup ja pakend. Kaup peab olema algses pakendis, komplektne, sellel peavad olema kõik tehase etiketid. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse peremaailm.ee e-poe aadressil aldinet.ou@gmail.com, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kauba tagastamisel või vahetamisel kohustub tarbija kandma kauba tagastuskulud, v. a juhul kui tagastamisele või vahetamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele või on tegemist garantiikorras vahetatava tootega. Lepingust taganemisel või vahetamisel tuleb tarbijal tagastada ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist. Peremaailm.ee kohustub tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud toote kohale jõudmist. Tagastamise õigus ei laiene juriidilistele isikutele. Tarbijakaitseseaduse mõistes on tarbija eraisik.

Copyrighted Image